ZIEMASSVĒTKU VOLEJBOLA TURNĪRS 2022

Pirmā mācību semestra beigās, precīzāk, 22. decembrī, Krāslavas ģimnāzijā norisinājās  viens no skaistākajiem sporta pasākumiem “Ziemassvētku turnīrs volejbolā”. Sacensības tika organizētas kā sporta svētku diena, kura pulcināja 16 komandas, vienlaicīgi darbojoties  Krāslavas ģimnāzijas un Krāslavas Sporta skolas zālēs.

8.-9.klašu grupā piedalījās zēnu un meiteņu komandas no Krāslavas ģimnāzijas, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Krāslavas gr. Plāteru v.n. poļu pamatskolas un Dagdas vidusskolas. Dagdas vidusskolas meiteņu komanda kļuva par uzvarētājām un tika apbalvota ar kausu,  Varavīksnes vidusskolas komanda izcīnīja otro vietu, Krāslavas ģimnāzijas meitenes ieguva 3.vietu. Savukārt zēnu konkurencē Varavīksnes vidusskolas komanda izcīnīja kausu, Krāslavas ģimnāzijas komanda ierindojās otrajā vietā, bet Krāslavas gr. Plāteru v.n. poļu pamatskolas komanda ieguva trešo vietu.

Kā neatņemama “Ziemassvētku volejbola turnīra 2022” sastāvdaļa bija “Apakšiņu” konkurss. Par uzvarētājiem konkursā 8.-9. klašu grupā kļuva Reinis Krumpāns (Krāslavas ģimnāzija) un Arina Hološina (Krāslavas Varavīksnes vidusskola), bet vecākajā grupā Marija Patrīcija Kovaļevska (Krāslavas ģimnāzija) un Andrejs Puzanovs (Dagdas vidusskola).

Aizraujošas un intrigu pilnas spēles norisinājās starp vecāko klašu Krāslavas novada vispārizglītojošo skolu  un pieaicinātajām PIKC RVT Krāslavas tehnoloģiju un inovāciju centra, Krāslavas Valsts ģimnāzijas absolventu, skolotāju un skolēnu vecāku volejbola komandām. Četru sieviešu komandu konkurencē ar uzvarētāju kausu tika apbalvota Krāslavas Valsts ģimnāzijas absolventu komanda, Krāslavas ģimnāzijas jaunietes ierindojās otrajā, bet Varavīksnes vidusskolas komanda trešajā vietā.

Jāatzīmē, ka vīriešu konkurencē piedalījās  sešas komandas! Par čempioniem Krāslavas ģimnāzijas “Ziemassvētku volejbola turnīrā 2022” kļuva Krāslavas Valsts ģimnāzijas absolventu komanda. Otrajā pozīcijā ierindojās “Skolotāju un vecāku” komanda, trešo vietu ieguva Dagdas vidusskolas komanda.

Pateicamies par Ziemassvētku turnīra organizēšanu Krāslavas ģimnāzijas administrācijai – Sandrai Nemeņonokai, Ilgai Stikutei, Janīnai Samsanovičai, Vijai Koncevičai, sporta skolotājiem Natālijai Raudivei un   Laimonim Rukmanim.

Paldies sporta skolotājiem Dmitrijam Silovam, Larisai Gromai, Vjačeslavam Čumikam, Ivanam Lukšam un Dmitrijam Duškinam  par skolēnu komandu sagatavošanu.

Pateicamies Krāslavas sporta skolas administrācijai, treneriem, darbiniekiem par atbalstu.

Īpašs paldies sacensību galvenajam tiesnesim KVĢ absolventam Imantam Vilmanim.