Jelgavas pamatskola "Valdeka" – attīstības centra pedagogu veidotajie metodiskajie materiāli

Jelgavas pamatskolas “Valdeka” – attīstības centrs  metodiķi un pedagogi ir izstrādājuši metodiskos un atbalsta materiālus izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām. Lasīt tālāk...

 

 Izstrādātie metodiskie  materiāli ir kā  atbalsts pedagogiem un vecākiem, organizējot mācību  procesu skolēniem ar speciālām vajadzībām. Metodiskos materiālus var  izmantot arī vispārizglītojošo skolu pedagogi, tos atbilstoši pielāgojot  apgūstamajai tēmai konkrētajā mācību priekšmetā.

Ar visiem publicētajiem Jelgavas pamatskola "Valdeka" – attīstības centra  pedagogu veidotajiem metodiskajiem materiāliem var iepazīties skolas mājas lapas sadaļā- Attīstības centrs –  Metodiskie materiālihttp://jpskvaldeka.lv/metodiskie-materiali/


 

Sveicināti, skolotāji!


Pagājušajā nedēļā noritēja “Skolotājs ir Personība” novembra saruna ar muzeja Žaņa Lipkes memoriāls direktori Lolitu Tomsoni. Saruna bija iedvesmojoša, ļoti smaidīga un radīja prieku. To iespējams noskatīties Ziedoņa klase Facebook lapā šeit.
Jau pavasarī radījām vairākas idejas un materiālus, lai kaut nedaudz iedvesmotu un palīdzētu jūsu mācību stundām. Iespējams, ka kāda doma var palīdzēt arī atlikušajā semestrī. Ar tām varat iepazīties te - https://fondsviegli.lv/lv/ziedona-klase/metodikas-2.

Lai priecīgs prāts un laiks sev!