Skolēnu padomes sirsnīgie sveicieni


 

Foto-konkursa “Iemūžini Ziemassvētkus” rezultāti.

🏆Nomināciju “Skolēnu simpātija” ieguva Laura Dzalbe
🏆Nomināciju “Ziemassvētku noskaņa” ieguva Karīne Bobiča
🏆Nomināciju “Svētku garša” ieguva Anastasija Šahirova
🏆Nomināciju “Dāvana acīm” ieguvis Rihards Karabeško
🏆Nomināciju “Rokām radīts brīnums” ieguva Anna Umbraško
🏆Nomināciju “Svētku liesmiņa” ieguva Valerija Gabriela Brence

🏆Pateicība par piedalīšanos skolotājai Dacei Samsonovičai

🏆Pateicība par piedalīšanos skolotājai Dzintrai Rateniecei

Lasīt tālāk....


 

Kas ir būt stipram?

Aivis Plociņš ir 17 gadus vecs jaunietis, kas nākot no mazas pilsētiņas- Krāslavas, ir kļuvis par Eiropas čempionu Pauerliftingā spiešanā guļus, uzstādījis Eiropas un vairākus Latvijas rekordus.

Intervē: Evita Gorenko

- Kā tu iesāki?

- Kāpēc – jo gribēju attīstīt sevi. Agrāk nodarbojos ar karatē, slēpošanu, skriešanu, bet nekas īsti nepatika. Tur pusgadu patrenējos, tur pusgadu, bet nekas konkrēti nepatika. Sāku nodarboties ar spēka vingrinājumiem – ‘’workout’’, kas nozīmē, pievilkšanās, atspiešanas, un sāku apmeklēt skolas trenažieru zāli. Nodarbojos pats, ņēmu informāciju no interneta, interesējos no pieredzējošiem sporta veterāniem. Tagad ar to nodarbojos pa 2-3 stundām 4 reizes nedēļā.

Lasīt tālāk...


 

Mums - Aivis, sporta pasaulē - čempions

Izbaudīt goda pjedestālu ir tas adrenalīns, kas neaizmirstās. Būt pirmajam, būt par līderi, to grib sajust ikviens. Visiem sportistiem tagad ir grūti laiki, jo mazinoties sacensību skaitam, noplok arī motivācija. Piedalīties un kļūt par labāko ir izaicinājums ne vien ķermeņa fiziskajai sagatavotībai, bet arī spējai saņemties un sākt darīt. Nesen mēs uzdevām visus mūs interesējošos jautājumus Aivim Plociņam par sportu, kā arī vēlējāmies uzzināt kā sokas tam, ko skolā mēs pazīstam kā labu draugu, bet sporta pasaule viņu zin no citas puses.

Lasīt tālāk...