SPORTA DIENA KRĀSLAVAS ĢIMNĀZIJĀ

Sporta diena Krāslavas ģimnāzijā noritēja 30.maijā. Pasākumā piedalījās 1. – 8. klašu komandas. Sākumskolas klasēm  bija iespēja piedalīties kustību aktivitāšu stacijās un pārbaudīt sevi kustību spēlē “Tautas bumba” un futbols. Pamatskolas vecuma klašu komandas darbojās septiņās komandu spēļu stacijās, kurās noderēja gan spēks, gan precizitāte, gan loģiskā domāšana – frisbijā, futbolā, basketbolā, volejbolā, metienos mērķī un sporta veidu labirinta konkursā. Kā papildus iesildīšanās uzdevums, katrai klasei bija jāizveido kopēja kompozīcija, kurā būtu attēlotas ķermeņa daudzveidīgās kustības.

Sporta dienas laikā tiesnešu un organizētāju lomā bija sporta skolotāji un 10.a klases skolēni.

Piedaloties visās aktivitātēs, klašu komandas parādīja sevi no labākās puses, veica  uzdevumus sadarbojoties un stratēģiski sadalot uzdevumus savā starpā, kas palīdzēja veiklāk iziet uzdevumu trasi.

Aktīvi sportojot, laiks pagāja ļoti ātri. Visi skolēni bija iesaistīti nodarbībās, kur katrs izjuta pozitīvas un fantastiskas emocijas, guva jaunu un enerģijas pilnu uzlādi ķermenim un dvēselei. Prieks bija redzēt, ka arī klašu audzinātājas juta līdzi saviem skolēniem un uzmundrināja tos aktīvai darbībai.

Paldies visām komandām, kas ar aizrautību piedalījās un parādīja īstu komandas garu!

Īpašs paldies mūsu fantastiskajiem sporta skolotājiem un 10.a klases kolektīvam par skolas atbalstu Sporta dienas pasākumā!

Natālija Raudive,

Krāslavas ģimnāzijas sporta skolotāja

Pasākuma dalībnieku foto