UZVARA JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ VOLEJBOLĀ

No 2024.gada 1.janvāra līdz 19.maijam norisinājās Latvijas volejbola federācijas (LVF) Jaunatnes čempionāts volejbolā U16 grupā zēniem (2008.dz.g. un jaunāki), kurā jauniešu konkurencē piedalījās 16 komandas.

Finālsacensības Daugavpils Volejbola skolā notika no 18. līdz 19. maijam. Spēlē pret Jēkabpils Sporta skolas komandu Daugavpils Sporta skolas komanda uzvarēja ar rezultātu 3:2 setos. Spēlē pret Talsu NSS/Dundagas komandu arī tika izcīnīta uzvara un Zelta medaļa ar rezultātu 3:0 setos un Daugavpils Sporta skolas komandai godam nopelnīts čempiona tituls!

Daugavpils Bērnu un Jaunatnes Sporta skolas volejbola komandas sastāvā spēlē arī  Krāslavas ģimnāzijas 9. klases skolēns Samuels Istratijs, kas trenējas Daugavpils Sporta skolas volejbola nodaļā un arī Krāslavas ģimnāzijas volejbola sporta pulciņā. Samuels Istratijs volejbola komandā spēlē otrā tempa uzbrucēja pozīciju un no Daugavpils Sporta skolas trenera Edgara Savicka vārdiem, demonstrēja laba līmeņa spēli. Samuels finālā, ieservējot 7 veiksmīgas serves pēc kārtas, sniedza lielu ieguldījumu komandas uzvarā.

Novēlam Samuelam Istratijam turpmākos panākumus volejbola spēlēs!

Dmitrijs Duškins,

Krāslavas ģimnāzijas volejbola pulciņa skolotājs

Sacensību dalībnieku foto