DALĪBA STARPTAUTISKĀ FOTOIZSTĀDĒ

11.maijā Rīgā norisinājās starptautiskā foto izstāde “OUR BEAUTIFUL HOME” (Mūsu skaistā dzimtene), kurā savus darbus izstādīja arī Krāslavas ģimnāzijas skolnieces Sintija Pizāne un Lada Trupiņa, abas šogad pie manis (San Džuhvei skolotājas) apgūst ķīniešu valodu Krāslavas ģimnāzijā.

Pasākumā bija skatāmi gan Latvijas, gan Ķīnas jauno mākslinieku darbi. Izstādes atklāšanas galvenais notikums, protams, bija dalībnieku apbalvošana. Pasākuma noslēgumā tika demonstrēta luga “Ma Lian maģiskā ota” angļu valodā, jo pasākums noritēja galvenokārt šajā valodā un vēlāk izstādes apmeklētājiem tika piedāvāti ķīniešu kaligrāfijas meistaru demonstrējumi.

Ko par dalību fotokonkursā un savu darbu izvietošanu izstādē “Mūsu skaistā dzimtene” domā meitenes:

- “Es pirmo reizi piedalos  dabas fotogrāfiju izstādē un iesūtīju 3 savas fotogrāfijas ar dabas skatiem. Kad braucu uz Rīgu, es domāju, ka diez vai kāda no manām fotogrāfijām tiks izvietota izstādē. Bet izstādē ir 2 no manām 3 fotogrāfijām. Biju sajūsmā!  Izstāde bija diezgan liela. Aplūkoju  citu dalībnieku darbus un tie bija brīnišķīgi! Konkursa laikā pārsvarā visi runāja angļu valodā, bet arī latviešu un ķīniešu valodas man lieti noderēja.”  Lada Trupiņa, 7.b klase

- “Kad devāmies uz Rīgu, jutos ļoti satraukta par gaidāmo foto izstādi. Kad mēs nokļuvām Rīgā, satraukums tikai pieauga. Ēka bija ļoti skaista un man ļoti patika, kā tika dekorēti logi. Pasākuma ceremonija bija īpaši pārdomāta un interesanta. Vēlāk varējām apmeklēt ķīniešu suvenīru un mācību grāmatu tirdziņus. Šo dienu un ceļojuma laikā gūtos iespaidus es noteikti vēl ilgi atcerēšos.”  Sintija Pizāne, 7.b klase.

San Džuhvei,

ķīniešu valodas skolotāja Krāslavas ģimnāzijā

Ladas Trupiņas un Sintijas Pizānes foto