12.KLAŠU IZLAIDUMS

Mīļie abiturienti!

Izlaidums ir laiks, lai nosvinētu savu neatlaidību, apņēmību un mērķtiecību iegūt vidējās izglītības atestātu. Lai to izdarītu, vidusskolas gados katram bija savi paņēmieni, kā iegūt labus vērtējumus – citam mācoties, citam mēģinot pierunāt skolotāju, citam izmantojot ChartGPT, kur mākslīgais intelekts ne vienmēr ir sniedzis precīzas atbildes un, ja tās iesniedza nepārlasot, gadījās dažādi.

Cerams, ka šīs zināšanas un prasmes un arī to, ko stāstīja pedagogi, jums noderēs nākotnes profesijas izvēlē. Pirmo profesiju jau jāizvēlas būs pavisam drīz – kāds būs pedagogs, kāds vides dizaineris, kāds mākslīgā intelekta speciālists vai viedpilsētu plānotājs. Nebaidieties no izaicinājumiem,  turpiniet mācīties un augt! Esiet drosmīgi, neatlaidīgi un vienmēr ticiet sev. 

Arī šogad vēlētos izcelt tos, kuri centās jo īpaši.  Šī gada simtgades stipendijai (kas tiek pasniegta par labām sekmēm un aktīvu darbošanos ārpus skolas) tika izvirzīta Adriāna Šuminska. Bet titulu “Gada labākais skolēns 2023./2024.mācību gadā”, kā arī absolventu stipendiju saņem Ženija Nikolaičenko.

Lai šis mirklis ir sākums aizraujošam un veiksmīgam ceļojumam nākotnē. Veiksmi turpmākajos centienos un lai visi jūsu sapņi piepildās!

Sandra Nemeņonoka,

Krāslavas ģimnāzijas direktora vietniece mācību darbā,

kopā ar Mākslīgo intelektu