Emīls un Berlīnes zēni

Programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros arī 4.klašu skolēni devās uz Latvijas Leļļu teātra izrādi "Emīls un Berlīnes zēni". 4.b klases skolēni un klases audzinātāja Inta Beikule saka paldies par iespēju noskatīties  izrādi "EMĪLS UN BERLĪNES ZĒNI". Pēc izrādes skolēni zīmēja zīmējumus un uzsvēra, kādi ir īsti draugi. 

4.a klases skolēni un klases audzinātāja Valentīna Geka veidoja savu domu sienu programmā PADLET. 

Par ko šī izrāde?

Ēriha Kestnera "Emīls un Berlīnes zēni" ir brīnišķīga iespēja atgriezties pasaulē, kurā joprojām viss ir iespējams. Pasaulē, kurā pieaugušajiem nemaz nav droši uzticēt visus noslēpumus. Pasaulē, kurā nepazīst nekādus "stāvokļus sabiedrībā" un citas pieaugušo muļķības. Pasaulē, kurā valda citi, nerakstīti likumi. Likumi, kuru pamatā ir īsta draudzība, godīgums, uzticēšanās un drosme, bet nav vietas ļaunprātīgai viltībai, nodevībai, vājumam un ļaunumam.

Izrādes radošā komanda radījusi mūsdienīgu, muzikālu izrādi dzīvā komiksa stilā, kurā gan maziem, gan lieliem skatītājiem būs iespēja dzīvot līdzi slavenā zēna Emīla Tišbeina dēkām lielpilsētā. Cenšoties atgūt nozagto naudu, mazais ceļotājs Berlīnē iepazīstas ar Gustavu un viņa draugiem. Kā tieši viņi satikās un kas notika ar svešo vīru katliņcepurē - visai neierastā manierē varēsiet uzzināt noskatoties izrādi.

Izrāde ieguvusi "Spēlmaņu nakts 2014/2015" Bērnu žūrijas simpātiju balvu!

Režisors: Ģirts Šolis

Mākslinieks, scenogrāfs: Reinis Pētersons

Komponists: Kārlis Kazāks

Vasarā lasi - Ēriha Kestnera  grāmatu "Emīls un Berlīnes zēni"!

Materiālu sagatavoja - Skaidrīte Gasperoviča

Vairāk info - https://www.lelluteatris.lv/lv/1143-emils-un-berlines-zeni