11.KLAŠU LABSAJŪTAS DIENA "KARINA HOME"

15. novembrī Krāslavas ģimnāzijas patriotisko dziesmu konkursā 11.klases veidoja kopīgu priekšnesumu, izdziedot un izdejojot latviešu spēka vārdus – “Austošās saules dziesmu” un ieguva Karinas Stivriņas   specbalvu - Labsajūtu meistarklašu apmeklējumu.

Laiks tiešām ir burvis, kurš spēj iedot kaut ko, un katra diena veras kā durvis uz jauno un nezināmo. To sapratām šai novembra dienā, kad pirmo reizi apmeklējām Priežmali un viesu namu “Karina Home”. 24.novembris paliks atmiņā, jo tik reti sanāk pavadīt laiku ar klasi, atpūšoties un uzzinot vienam otru no citas puses. Bija patīkami saprast, ka labi pastrādājot un pacenšoties, mēs varējām doties tādā braucienā.

Kopā ar klašu audzinātājām jaunieši piedalījās vairākās aktivitātēs, uzzinot, kas tad īsti ir “laime”, ko ikdienā cilvēkiem dod smaids un, kāpēc ir jātic sev un saviem spēkiem. Nama īpašniece pastāstīja, kā radās ideja par “Karina Home” projektu un kā tas tika īstenots, mudināja jauniešus mācīties, apgūt zināšanas un nekad neaizmirst dzimto zemi no kuras tu esi nācis.

Ļoti iepatikās sadarboties gan ar klasesbiedriem, gan vadītāju Karīnu. Namamāte prot dziedāt, sarunāties, ir jautra, iespaidīga un iedvesmojoša  sieviete! Viņa mīļi mūs sagaidīja, pastāstīja par sevi, novadīja interesantas radošas, muzikālas un  sportiskas aktivitātes un deva iespēju izbaudīt laiku saunā un džakuzi! Spa procedūras bija vienkārši kolosālas, bija jautri un patīkami. Sataisījām daudz skaistu bilžu un interesanti pavadījām laiku.

Mīļš Paldies Karīnai Stivriņai par iespēju atpūsties  “Karina Home”!

11.klašu skolēnu domas apkopoja

Kangizere Arina un Prudņikova Karīna

Autoru foto