UZVARA BASKETBOLĀ

9.februārī Sporta skolas zālē  Krāslavas ģimnāzijas skolēni piedalījās Krāslavas novada sacensībās basketbolā visjaunākajā grupā (2011./2013. dzimšanas gadi).

Sacensībās startēja trīs meiteņu un četras zēnu komandas. Meiteņu konkurencē Krāslavas ģimnāziju pārstāvēja divas komandas. Pirmo vietu ieguva Krāslavas ģimnāzijas 1.komanda, kuru pārstāvēja 5.a klases skolnieces Ella Koževņikova,  Paula Murāne, Melānija Kononova, Sofija Egle, Emīlia Skerškāne. Mūsu skolas otrā komanda ierindojās otrajā vietā, komandā spēlēja  Liāna Adahovska, Nellija Aleksandroviča (5.c klase),  Jana Dilba, Stefānija Kononova,  Karolīna Petrova (3.b klase). Trešo vietu ieguva Indras pamatskolas komanda.

Zēnu grupā piedalījās trīs Krāslavas ģimnāzijas komandas un Robežnieku pamatskola. Zēnu pirmā komanda izcīnīja 1.vietu. Komandā spēlēja Mareks Paskevičs, Aleksandrs Ancveriņš,  Gļebs Šlapins (5.b klase), Anri Aleksandrovičs, Raitis Stigevičs (5.c),  Rinalds Vaikuls (6.b klase). 2.vietu izcīnīja ģimnāzijas otrā komanda - Armīns Panfilo, Armīns Pavļukevičs,  Dāvids Plotiņš, Martins Stikuts (4.b klase), Arsenijs Bugajs, Artis Solims, Deivids Lipšāns,  Matvejs Aleksandrs Lubins (4.a klase). Trešo vietu ieguva Robežnieku pamatskola. Ģimnāzijas trešā komanda, kur spēlēja 3. klašu izlase, Miķelis Viļums, Aleksandrs Survilo, Roberts Čiževskis, Daniels Ščetinins (3.b klase), Markuss Adamovičs,  Raivis Stivriņš (3.a klase), zaudējot divus punktus, piekāpās Robežnieku pamatskolas komandai un ierindojās ceturtajā pozīcijā.

Paldies visiem dalībniekiem par sporta sacensības garu un piedalīšanos sacensībās!