UZVARA BASKETBOLĀ

22. februārī Krāslavas novada Sporta skolā notika Latgales reģiona basketbola sacensības  “Oranžā bumba” 2011. gadā dzimušiem un jaunākiem skolēniem.

Sacensībās startēja trīs meiteņu komandas.  Krāslavas ģimnāzijas komanda kļuva par čempioniem, otro vietu ieguva Dricānu vidusskolas komanda, trešajā vietā ierindojās  Daugavpils Vienības pamatskola. Krāslavas ģimnāzijas komandā spēlēja Ella Koževņikova,  Paula Murāne, Melānija Kononova, Sofija Egle, Emīlia Skerškāne (5.a klase), Nellija Aleksandroviča (5.c klase),  Jana Dilba, Karolīna Petrova (3.b klase).

Zēnu konkurencē sacentās četras komandas. 1.vietu izcīnīja Rēzeknes sākumskolas komanda, otro vietu ieguva Līvānu  1.vidusskolas komanda, trešo vietu izcīnīja Krāslavas  ģimnāzijas komanda, ceturto Daugavpils Vienības pamatskola. Krāslavas ģimnāzijas sastāvā spēlēja Mareks Paskevičs, Aleksandrs Ancveriņš,  Gļebs Šlapins (5.b klase), Anri Aleksandrovičs, Raitis Stigevičs (5.c),  Armīns Panfilo, Armīns Pavļukevičs,  Dāvids Plotiņš, Artis Solims, Deivids Lipšāns (4.b klase).

Paldies visiem dalībniekiem par sporta sacensības garu un piedalīšanos sacensībās!