IZLAIDUMS 12.KLASĒS

Cien. 12.klašu skolēni!

Ļoti drīz jūs dosieties lielajā pasaulē. Tas būs grūts periods, bet neticami interesants, kuru jūs noteikti pārdzīvosiet.

Līdz šim viss bija vairāk vai mazāk prognozējami. Tālāk skaidrības būs arvien mazāk un arvien lielāka nozīme būs vērtībām, kas ir jūsos iekšā, jo dzīve ne vienmēr piedāvās vienkāršus un godīgus risinājumus. Būs vilinājumi darīt tā, kā ērti, bet ne vienmēr ir pareizi. Pēc skolas neviens vairs neteiks, kā ir pareizi. Tas būs jāsajūt pašiem.

Šajā dienā jūs atstājat skolas sienas, lai nonāktu citā pasaulē, kur jums būs jāizrāda lielāka atbildība un drosme. Mēs priecājamies, ka varējām ieguldīt jūsos visu savu mīlestību un zināšanas. Visu šo laiku jūs attaisnojāt mūsu cerības, tagad jums ir laiks izlemt, ko vēlaties darīt un saņemt no šīs dzīves. Mēs ticam jūsu izturībai, spēkam un ambīcijām.

Mēs gribam novēlēt jums visiem gludus ceļus, atvērtas durvis un labus cilvēkus. Jūs esat spējīgi un radoši, tāpēc man nav šaubu, ka jūs kļūsiet par īstiem profesionāļiem un speciālistiem, taču veiksme jums noteikti nekaitēs. Ļaujiet visam jūsu dzīvē būt tā, kā jūs paši vēlaties. Tiecieties pēc sapņa, ejiet uz priekšu un nekad neapstājieties pie sasniegtā. Vienmēr atcerieties, ka esat unikāli, talantīgi, smieklīgi, laipni, atvērti, cienīgi cilvēki! Esiet pārliecināti par sevi! Sasniedziet sev izvirzītos mērķus nākotnē! Un tad jūs būsiet patiesi laimīgi!

Neaizmirstiet, ka jūsu mājas  - skolas durvis jums vienmēr ir atvērtas.

Bet pagaidām, es gribētu novēlēt jums, lai jūs nesteigtos. Jums vēl būs laiks, labāk izbaudīt to brīdi, kas jums ir tagad.

Anita Mateja,

Krāslavas ģimnāzijas 12.klases audzinātāja