ZINĪBU DIENA 2023

Krāslavas ģimnāzijas direktors Jānis Tukāns uzrunāja visus Zinību dienā:

- "Priecājos 1.septembra rītā atkal satikt Krāslavas ģimnāzijas saimi, vecākus, skolas draugus un atbalstītājus. Arī šo mācību gadu mēs aizvadīsim izglītības sistēmas pārmaiņu noskaņās. Vasarā skola ir sakopta un nepieciešamais saremontēts. Nu varam sākt mācības!

Šogad pie mums mācīsies 70 pirmklasnieki, kas šobrīd vēl bailīgi un neziņas mākti skatās uz skolu, bet jau pēc dažiem gadiem godam pārstāvēs gan ģimnāziju, gan novadu. Pārējiem audzēkņiem ir atkalredzēšanās prieks, kādam būs jauni klasesbiedri. Bet vieglu pastaigu solīt nevaru, jo, lai sekmīgi pabeigtu skolu, nu jau jāiegūst centralizētajos eksāmenos 15 %. Visi izmantosim kopējo garderobi, bet 1 vai 2 riteņu braucamie būs jānovieto nojumē pie skolas. Būs jābūt krietni uzmanīgākiem un pacietīgākiem, jo Pils ielā notiek remontdarbi.

Ir izmaiņas skolotāju sastāvā, mūsu kolektīvam pievienojās skolotāja Aina Kudiņa (audzinās 3.a klasi), Ilona Petunova mācīs datoriku 5.-9.klasēs, Guntars Japiņš mācīs dizainu un tehnoloģijas un skolā būs jauna ķīniešu valodas skolotāja.

Mēs esam viena no 60 skolām, kas darbosies "KiVa" projektā, kam aizsākums ir Somijā, lai veicinātu konfliktu un vardarbības novēršanu skolā. Lai ikviens skolā justos ērti un droši. Projektā darbosies skolēni, skolotāji, vecāki un sabiedrība.

Novēlu visiem veiksmīgu un radošu jauno 2023./2024.mācību gadu!

Ženijas Nikolaičenko foto 

Anatolija Kauškaļa foto skaties šeit -

http://www.kraslavasvestis.lv/galerija/foto/album/1-septembris-kraslavas-gimnazija.html