2.KLASE APMEKLĒ ŠŪŠANAS UZŅĒMUMU "NEMO"

Ar profesiju pasauli skolēni iepazinās jau pirmajā klasē un šogad turpina papildināt zināšanas par dažādību šajā pasaulē. Latviešu valodas, sociālo zinību un klases stundās bērni stāstīja par savu vecāku profesijām un par ko vēlas kļūt paši. Skolēni pēc attēliem atpazina dažādu profesiju pārstāvjus un spēlēja lomu spēles.

Mūsu Viktorijas māmiņa Oksana Sardiko piedāvāja mums paciemoties viņas darba vietā. Un tā, karjeras nedēļas ietvaros mēs devāmies uz Krāslavas šūšanas uzņēmumu “NEMO”. Ejot uz ražotni, varējām vērot Krāslavas rudenīgo skaistumu, jo diena bija silta un saulaina.
Uzņēmumā "NEMO" iepazināmies ar dažādiem cehiem. Izstaigājām audumu, diegu, furnitūras un gatavās produkcijas noliktavas. Vērojām, kā strādā šuvējas, dizainers, piegriezējs un arī citi meistari. Ar lielu interesi apskatījām modernās šūšanas iekārtas. Uzzinājām, ka saražotā produkcija dodas uz citām valstīm. Tā kā skolēni ir ļoti zinātkāri, tad arī uzdevām dažādus jautājumus. Ejot atpakaļ uz skolu, bērni secināja, ka Latvija var lepoties ar Krāslavas uzņēmumu “NEMO” un tā čaklajiem darba rūķiem.
Paldies Krāslavas šūšanas uzņēmuma “NEMO” kolektīvam par iespēju aplūkot ražotni.
Paldies mūsu klases skolnieces Viktorijas māmiņai Oksanai Sardiko par ekskursijas organizēšanu un aizraujošo ceļojumu profesiju pasaulē.

Ināra Krute,

Krāslavas ģimnāzijas 2.a klases audzinātāja

Autora foto

#Karjerasnedela