SACENSĪBAS "TAUTAS BUMBA"

18.janvārī Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē norisinājās Krāslavas novada pašvaldības sacensības "Tautas bumba" jaunāko klašu skolēniem.

Zēnu konkurencē startēja  Varavīksnes vidusskolas, Ezernieku pamatskolas un Krāslavas ģimnāzijas komandas. Mūsu zēnu komanda uzvarēja Varavīksnes vidusskolas komandu, bet ar Ezernieku pamatskolas komandu nospēlēja neizšķirti. Kopvērtējumā divām komandām, mūsu skolas un Ezernieku pamatskolas, bija vienāds punktu skaits, bet labākā izsisto spēlētāju punktu starpība visās spēlēs bija par labu Ezernieku pamatskolas zēniem. Ezernieku pamatskola sacensībās ieguva 1.vietu, Krāslavas ģimnāzijas komanda 2.vietu, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda ierindojās trešajā vietā.

Meiteņu konkurencē sacentās četras komandas - Krāslavas Varavīksnes vidusskolu pārstāvēja divas komandas, Krāslavas ģimnāzija un Ezernieku pamatskola. Pārliecinoši un stabili nospēlēja Varavīksnes 1.komanda, kura arī izcīnīja tiesības pārstāvēt Krāslavas novadu Latgales reģiona sacensībās. Mūsu meitenes zaudēja abām Varavīksnes vidusskolas komandām, bet uzvarēja Ezernieku komandu. Rezultātā trim komandām kopvērtējumā bija vienāds punktu skaits. Arī šajā gadījumā, otrās vietas ieguvējas noteica pēc labākās izsisto spēlētāju starpības visās spēlēs, un tā bija labākā mūsu meiteņu komandai. Trešo vietu ieguva Ezernieku pamatskolas komanda.

Sacensībās piedalījās: 

Jana Dilba, Sofija Esman, Stefanija Kononova, Karolīna Petrova, Krista Podskočija (4.b klase),

Juliana Podjava, Evelīna Bļase, Viktorija Ivanova, Beatrise Plinta, Lana Riekstiņa (5.a klase),

Daniels Plinta, Mairis Dzalbs, Roberts Čiževskis (4.b),

Arsenijs Bugajs, Deivids Lipšāns, Matvejs Aleksandrs Lubins, Artis Solims (5.a),

Armīns Panfilo, Armīns Pavļukevičs, Martins Stikuts, Dāvids Plotiņš (5.b klase).

Paldies 4.-5 klašu zēnu un meiteņu komandām par apzinīgo gatavošanos sporta sacensībām.

Natālija Raudive,

Krāslavas ģimnāzijas sporta skolotāja

Autora foto