4.KLASES TURPINA DALĪBU PROJEKTĀ "SPORTO VISA KLASE"

Projekta “Sporto visa klase” kausa izcīņa tiek rīkota 4.klašu grupās ar mērķi iegūt objektīvus datus un novērtēt iesaistīto dalībnieku – skolēnu sekmes, praktiskās iemaņas dažādās sporta aktivitātēs un zināšanas par Olimpisko kustību. 4.klašu grupā tiek vērtēti rezultāti 4 (četrās) kategorijās – sekmes, stafetes, VFS (vispārējās fiziskās sagatavotības) vingrinājumi un labais darbs.

20.martā Krāslavas sporta skolas zālē noritēja stafetes un vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumu sacensības 4.klašu skolēniem. Mūsu skolas 4.a un 4.b klašu komandas tika iedalītas 14.apakšgrupā kopā ar Jēkabpils 3.vidusskolas un Salas vidusskolas klasēm, kuras šogad uzņēmām pie mums, Krāslavā.

Visus pasākuma dalībniekus par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu uzrunāja Krāslavas ģimnāzijas direktors Jānis Tukāns, bet pasaku varoņi lācis Panda un Zaķis iesildījās ar bērniem kopējā  rīta rosmē.

 Sacensībās bija jāveic piecas stafetes, kurās jādemonstrē ātrums, koordinācija, veiklība, savas fiziskās prasmes un iemaņas, kā arī jāveic vispārējās fiziskās sagatavotības divi vingrinājumi. Esam daudz gatavojušies un norūdījušies! Esam aktīvas, atraktīvas un vienotas komandas! Ja neskaita dažas nelielas kļūdiņas, tad esam izdarījuši visu, ko varējām, uzrādot labu sniegumu.

Stafešu  kopvērtējumā:

Krāslavas ģimnāzijas 4.a klase izcīnīja 1.vietu,

4.b klase ieguva 2.vietu,

Jēkabpils 3.vidusskolas 4.a klase ierindojās 3.vietā,

 Salas vidusskolas 4.klase ieguva 4.vietu.

Apsveicam 4.a un 4.b klašu sportistus un klases audzinātājas Ināru Mukāni un Daci Samsonoviču! Novēlam būt aktīviem un turpināt sportot.

Paldies Krāslavas ģimnāzijas administrācijai, Krāslavas sporta skolas administrācijai un darbiniekiem, 4.ab klašu audzinātājām, skolotājam Ričardam Škagalam par atbalstu, skolas darbiniekiem, sacensību tiesnešiem par projekta “Sporto visa klase” stafešu un VFS posma organizēšanu.

Natālija Raudive,

Krāslavas ģimnāzijas sporta skolotāja

Ināras Mukānes foto