3.KLASES BRĪNIŠĶĪGĀ PAVASARA DIENA

Pavasaris tuvojas un daba mostas. Ir vēlme biežāk iziet ārā, ieelpot dzestro pavasara gaisu, sajust dabu. Šodien patiešām sajutām pavasari, dodoties uz Ūdrīšu pagastu. Redzējām, ka jau skudriņas tekalē un arī bizmārīte pamodusies. 
 Krāslavas ģimnāzijas 3.b klases skolēni devās apmeklēt mākslinieces Annas Bogdanovičas personālizstādi Ūdrīšu Tautas namā. Par mākslinieci un viņas darbiem pastāstīja Sarmīte Subatoviča, Ūdrīšu pagasta pārvaldes kultūras pasākumu organizatore. Bija interesanti uzzināt, kā tapa darbi un cik ilgu laiku tas aizņem. Skolēni ar interesi vēroja mākslas darbus, tie bija tik spilgti, tik dažādi. Katrs atrada sev mīļāko gleznu. Īpašs paldies par saldo cienastu!
Tālāk devāmies uz Augstkalnes bibliotēku, kur apskatījām izstādi "Seno gludekļu stāsti" no Ērikas Romules kolekcijas. Skolēni uzzināja daudz interesantu faktu par gludekļiem. Kad radās pirmais gludeklis, cik tie smagi, kā tos izmantoja? Bērni veica arī radošu uzdevumu darba lapās. Rūpīgāko darbu veicēji ieguva balviņas.
Paldies Augstkalnes bibliotēkas vadītājai Diānai Maksimovai par interesantu un izzinošu nodarbību.
Šodien diena patiešām bija izdevusies. Gan klausījāmies, gan runājām, gan darbojāmies, gan pētījām!

Inta Beikule,

Krāslavas ģimnāzijas 3.b klases audzinātāja

Autora foto